top of page

so 25. 3.

|

Sei Gym Kids

JÓGOVÁ TERAPIE PRO DĚTI 03/2023

Seminář je určen všem, kteří pracují s dětmi a chtějí jim pomoci vylepšit zdravotní stav, odstranit bolesti, bojovat s problémy v chování nebo harmonizovat emocionální stav. Pomocí hravého přístupu získají nový náhled na cvičení s dětmi.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
JÓGOVÁ TERAPIE PRO DĚTI 03/2023
JÓGOVÁ TERAPIE PRO DĚTI 03/2023

Čas a místo konání

25. 3. 2023 9:00 – 26. 3. 2023 16:00

Sei Gym Kids, Lublaňská 20, Nové Město, 120 00 Praha-Praha 2, Česko

O semináři

Dvoudenní seminář povede zkušená lektorka dětské terapeutické jógy  Iveta Hanušová

První část semináře je více teoretická – seznámení s jógovou terapií, sestavené podle ajurvédy. Ve druhé, praktické části, načerpáte mnoho praktických tipů pro práci s dětmi. Vychází především z jógové terapie pro děti, jejíž autorkou je Helen Purperhart z Nizozemí. 

Hlavním cílem semináře je seznámit účastníky s možností využití jógových prvků při řešení specifických potřeb dítěte. Lektorka ve své práci využívá hravé formy různých koučovacích metod a kreativních úkolů. 

Tento seminář vám poodkryje další možnosti využití dětské jógy. Seminář je určen všem, kteří pracují s dětmi, pedagogům z MŠ, ZŠ, cvičitelům, trenérům dětí, terapeutům, rodičům a dalším zájemcům o dětskou jógu. Vedle jógových cvičení přijdou na řadu také hry s emocemi, dětské masáže a relaxace a jejich terapeutické využití. Důležitou součástí semináře je také propojení se svým vnitřním dítětem a uvědomění si vlastních kvalit.

Kdy:  sobota, neděle 25. - 26. 3. 2023, 9:00 - 16:00 hodin

Kde: SeiGym, Lublaňská 20, Praha 2, 120 00

Cena:  3900 Kč  (uvedenou částku, prosíme, uhraďte po obdržení faktury)

Lektorka: Iveta Hanušová

Po skončení semináře vám bude předáno osvědčení.

Tento seminář není akreditovaný MŠMT.

V případě zájmu prosím vyplňte přihlášku.

Děkujeme za váš zájem. Seminář je v této chvíli zcela naplněn. Nabízíme místo náhradníka. V případě vašeho zájmu pište na info@cadj.cz

Sdílet událost

bottom of page