top of page

Oslavili jsme 10 let

Česká asociace dětské jógy funguje již od roku 2012. Za tu dobu jsme pro vás vypsali 170 seminářů na téměř 30 různých témat, kterými prošlo přes 2700 lidí. Nejžádanějším seminářem je již od začátku Metodika cvičení dětské jógy, kterých jsme odškolili již přes 40, a neustále se ji snažíme upravovat tak, aby byla co nejucelenějším programem pro lektory dětské jógy. Stále doplňujeme témata jednodenních a dvoudenních doplňkových seminářů. Od roku 2014 pořádáme každé září Setkání cvičitelů ČADJ. Během pandemie jsme také začali nabízet on-line semináře, kterými už prošly stovky lidí.

 

Z celého srdce děkuji za vaši přízeň, za to, že jste nás podrželi v časech pandemie. Děkuji všem, kteří se k nám vrací na semináře a doporučují nás dalším, všem našim lektorům, díky nimž vám můžeme nabízet kvalitní semináře a především Míše Kobrlové, která se od začátku stará o administrativu a celý chod asociace.

Hanka Luhanová

ředitelka

Níže vás zveme k rozhovorům, které jsme u příležitosti 10. výročí asociace pro vás natočili. Vyzpovídali jsme lektory, se kterými jsme se za dobu našeho působení potkali, a věříme, že mohou být inspirací i pro ostatní. Rozhovory budeme průběžně doplňovat o další, stejně jako další krátká videa s inspirací cvičení jógy s dětmi.

bottom of page