top of page

JÓGA PRO DĚTI S VADNÝM DRŽENÍM TĚLACo řekli účastníci semináře Jóga pro děti s vadným držením těla po jeho absolvování?

"Skvělý, pro mě velice přínosný seminář, jak se více přiblížit dětské józe. Jak děti namotivovat v lekci k pohybu. Jak s nimi komunikovat a podat jim cvičení zábavnou formou. "

Zuzana K., fyzioterapeut, Praha

"Děkuji za vše, co jsem se dnes dozvěděla. Lektorka je moc příjemná a vše srozumitelně vysvětlí. Moc ráda za vámi jezdím. Během semináře byla příjemná atmosféra."

Andrea H., vychovatelka, Liberec

"Aneta Králová Sládková je úžasná lektorka, profesionálka, která umí vše srozumitelně vysvětlit. jako vždy moc milý projev."

Viktoria E., Loděnice


"Výborná, charizmatická lektorka, která nám předala hodně kvalitních informací využitelných v praxi."

Ivana K., lektorka, Bratislava


"Velmi příjemná a veselá lektorka. Má hluboké znalosti, které umí dobře předat. Propojení jógy, praxe a fyzioterapie."

Jana B., lektorka, Beroun


"Seminář bych doporučil dalším zájemcům. Je velice inspirativní, prakticky vedený a hravý. Velice oceňuji odborné znalosti a zkušenosti lektorky i její citlivý a empatický i individuální přístup ke každému člověku."

Martin G., učitel, Praha


"Velmi příjemná lektorka, moc hezký výklad a projev."

Lenka H., fyzioterapeut, Uherské Hradiště


"Seminář mi osvětlil některá témata, ve kterých jsem si nebyla úplně jistá. Vše bylo dobře vysvětleno a názorně předvedeno. Odnáším si inspiraci."

Marie K., Praha

"Seminář bych doporučila všem, kteří chtějí načerpat inspiraci cviků pro děti s různou formou vadného držení těla. Fyzioterapeuti si určitě odnesou spoustu cviků do své praxe."

Simona, S., fyzioterapeut, Praha

"Seminář mi objasnil spoustu zákonů a předpokladů správného pohybu. Myslím, že už vím, jak tyto vady v rozsahu jógy korigovat."

Silvie S., lektorka jógy, Jesenice

"Jeden z nejlepších seminářů, které jsem v poslední době absolvovala. Skvělý nápad ukázat vyšetření na dětech. Získala jsem spoustu informací, nápadů a inspirace."

Renata N., lektorka jógy, Brno

"Odbornost semináře byla na vysoké úrovni. Velice se mi líbil projev lektorky. Probírané téma bylo velmi poutavé. Děkuji za možnost se zúčastnit, seminář se mi velice líbil."

Romana Ř., pedagog volného času, Nový Bor 

"Kreativní, nenásilné, přirozené, zábavné, uklidňující, prospívající náměty a inspirace pro cvičení jógy s dětmi. Doporučuji!"

Michaela M., majitelka MŠ, Ostrava

"Je to přínos i pro specialisty, každý zabředne a potřebuje si rozšířit obzory a připomenout si pravidla atd."

Táňa K., fyzioterapeutka, Boskovice

"Seminář doporučuji, získala jsem inspiraci pro cvičení s dětmi s VDT, které je určitě zábavnější, než klasické rehabilitační cvičení."

Miroslava Z., fyzioterapeut, Beroun

Comments


bottom of page