top of page

so 23. 10.

|

Jóga v denním životě

ZÁŽITKOVÝ SEMINÁŘ JÓGA PRO DĚTI SE SPECIÁLNÍMI VZDĚLÁVACÍMI POTŘEBAMI 15/2021

Seminář je veden zážitkovou formou. Volně navazuje na online seminář Jóga pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Seznámíme vás s možností využití dětské jógy u dětí s poruchou pozornosti, hyperaktivitou, poruchou autistického spektra či tělesným postižením.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
ZÁŽITKOVÝ SEMINÁŘ JÓGA PRO DĚTI SE SPECIÁLNÍMI VZDĚLÁVACÍMI POTŘEBAMI 15/2021
ZÁŽITKOVÝ SEMINÁŘ JÓGA PRO DĚTI SE SPECIÁLNÍMI VZDĚLÁVACÍMI POTŘEBAMI 15/2021

Čas a místo konání

23. 10. 2021 9:00 – 17:00

Jóga v denním životě, Velehradská 21, 130 00 Praha 3-Vinohrady, Česko

O semináři

Tento seminář je určený všem absolventům on-line semináře Jóga pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami . Navážeme tematicky na probrané okruhy a využijeme osobního setkání k zážitkové formě semináře. Prostor bude i pro zodpovězení případných dotazů nebo konkrétních „case studies“, pokud nám je pošlete alespoň s 14denním předstihem.

Na tomto semináři vás seznámíme s možností využití dětské jógy u dětí se speciálními vzdělávacími potřebami, jako je porucha pozornosti, hyperaktivita, porucha autistického spektra či tělesné postižení. Cílem je nabídnout vám pestrou škálu průpravných cvičení a ukázek využití dětské jógy u různých specifických skupin dětí jako jednoho z prostředků pozitivně ovlivňujících senzomotorický rozvoj dětí a jejich tělesnou i psychickou odolnost.

Česká asociace dětské jógy, o.p.s. je akreditovanou institucí k provádění vzdělávacích programů (Č.j.: MSMT- 42396/2013–1) a tento seminář je akreditovaný MŠMT. Osvědčení z tohoto semináře neopravňuje k získání živnostenského oprávnění, pokud absolvent nemá k vedení lekcí jógy potřebné vzdělání – více informací najdete v sekci Časté dotazy

  • Kdy: sobota  23. 10. 2021, 9:00 – 17:00 hodin
  • Kde:  Jóga v denním životě, Velehradská 21, Praha 3, 130 00
  • Cena: 1900 Kč  (uvedenou částku, prosíme, uhraďte po obdržení faktury)
  • Lektorka: Hanka Luhanová, Andrea Marešová

V případě vašeho zájmu vyplňte prosím přihlášku.

Sdílet událost

bottom of page