top of page

so 21. 9.

|

Sei Gym Kids

SETKÁNÍ CVIČITELŮ 2024

Zveme všechny naše milé studenty na Setkání cvičitelů dětské jógy.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
SETKÁNÍ CVIČITELŮ 2024
SETKÁNÍ CVIČITELŮ 2024

Čas a místo konání

21. 9. 2024 9:00 – 18:00

Sei Gym Kids, Lublaňská 125/20, Vinohrady, 120 00 Praha-Praha 2, Česko

O semináři

Setkání cvičitelů je určeno všem absolventům kurzů a seminářů pořádaných Českou asociací dětské jógy.

I tento rok jsem se snažili pro vás připravit inspirativní celodenní program se zajímavými hosty. Kromě toho můžete setkání využít ke sdílení vlastních zkušenosti, popř. vznesení dotazů týkající se vaší praxe.

  • Kdy: sobota 21. 9. 2024,  9:00 – 18:00 hodin
  • Kde:  Sei Gym Kids, Lublaňská 20, Praha 2, 120 00, https://www.seigymkids.cz/
  • Cena: 2200,- Kč (Lektoři s profilem na www.cadj.cz mají 20% slevu.) Platba je možna převodem (faktura) nebo na místě v hotovosti (příjmová daňový doklad)
  • V ceně je celodenní program a vegetariánské občerstvení

Už teď se můžete těšit na den plný inspirace. Naše pozvání přijaly lektorky Vlaďka Ottomanská a Katka Moore, které se s vámi podělí o nápady pro předškoláky a školáky.

Vlaďka je autorkou knihy Jógové pohádky – pohybové chvilky v MŠ a mnoha dalších (https://www.vladimiraottomanska.cz). Sama pořádá semináře pro pedagogy, je instruktorkou jógy pro dospělé a dětského plavání, je maminkou a babičkou.

Katka je maminkou tří dětí a zároveň zakladatelkou EYMO – English and yoga (www.eymo.cz). Katčiným cílem je vytvořit respektující a přátelské prostředí pro rodiče i jejich děti, kde hravým způsobem objevují angličtinu i vztah k pohybu. Katka je zároveň součástí projektu Trenéři ve škole, se kterým nás během workshopu seznámí. Více informací najdete na https://www.treneriveskole.cz/.

Nedílnou součástí Setkání je i Supervize s Hankou Luhanovou

Supervizní skupiny umožnují odpovídat na vaše otázky týkající se dětské jógy ve skupině, či řešit individuální případy z vaší lektorské praxe. Mohou vám dát zpětnou vazbu na vaši práci a mohou být skvělým nástrojem k uspořádání myšlenek.

Tento program pro menší skupinu není předem připravený a bude vytvářen spontánně a společně. Pokud byste měli nějaké „složitější“ dotazy, pošlete je prosím předem na hanka@luhan.cz.

Hanka vede asociaci a zároveň je zakladatelkou Lali jógy a spoluzakladatelkou Malé jógy. Více informací se dozvíte na www.cadj.cz, www.jogasdetmi.cz, www.malajoga.com.

Program si můžete vybrat na místě do naplnění kapacity sálů:

velký 40 osob

malý 12 osob

V případě vašeho zájmu vyplňte prosím přihlášku.

Sdílet událost

bottom of page