top of page

so 13. 6.

|

Jóga v denním životě

JÓGA PRO DĚTI S VADNÝM DRŽENÍM TĚLA 10/2020

Na tomto semináři vás seznámíme s možností využití dětské jógy u nejčastějších poruch motoriky u dětí, což je vadné držení těla a poruchy koordinace a senzorického zpracovávání.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
JÓGA PRO DĚTI S VADNÝM DRŽENÍM TĚLA 10/2020
JÓGA PRO DĚTI S VADNÝM DRŽENÍM TĚLA 10/2020

Čas a místo konání

13. 6. 2020 9:00 – 17:00

Jóga v denním životě, Velehradská 21, 130 00 Praha 3-Vinohrady, Česko

O semináři

Na tomto semináři vás seznámíme s možností využití dětské jógy u nejčastějších poruch motoriky u dětí, což je vadné držení těla a poruchy koordinace a senzorického zpracovávání. Lektorkou je MUDr. Aneta Sládková Králová, rehabilitační lékařka a spoluzakladatelka Malé Jógy (www.malajoga.com). Cílem semináře je nabídnout vám pestrou škálu průpravných cvičení a ukázat možnosti cvičení jógy, jako jednoho z prostředků pozitivně ovlivňujících tělesnou i psychickou odolnost dětí.

Tento seminář doporučujeme především lektorům jógy, fyzioterapeutům, pedagogům i rodičům. Předchozí zkušenosti s jógou jsou výhodou.

Program semináře:

  • vývojová kineziologie a řízení pohybu
  • základní rozpoznání pohybových poruch, možnosti jejich ovlivnění v rámci skupinového či individuálního cvičení

Česká asociace dětské jógy, o.p.s. je akreditovanou institucí k provádění vzdělávacích programů (Č.j.: MSMT- 42396/2013–1) a tento seminář je akreditovaný MŠMT. Osvědčení z tohoto semináře neopravňuje k získání živnostenského oprávnění, pokud absolvent nemá k vedení lekcí jógy potřebné vzdělání – více informací najdete v sekci Časté dotazy

  • Kdy: sobota 13. 6. 2020, 9:00 – 17:00 hodin
  • Kde:  Jóga v denním životě, Velehradská 21, Praha 3, 130 00
  • Cena: 1900 Kč  (uvedenou částku, prosíme, uhraďte po obdržení faktury)
  • Lektorka: MUDr. Aneta Králová Sládková

Děkujeme všem za projevený zájem o seminář. V této chvíli je zcela naplněn. Nabízíme místo náhradníka. V případě vašeho zájmu pište na info@cadj.cz

Předem děkujeme za pochopení.

Sdílet událost

bottom of page