Mateřské školy

Pedagogům v mateřských školách a všem, kteří pracují s dětmi předškolního věku, doporučujeme seminář akreditované MŠMT:

Jóga v MŠ

Jednodenní seminář určený pedagogům MŠ. Cílem semináře je naučit pedagogy sestavovat zdravé a hravé rozcvičky v rámci pohybových aktivit MŠ.

Metodika cvičení dětské jógy pro předškoláky

Čtyřdenní seminář rozložený do dvou dvoudenních bloků. Na tomto semináři se dozvíte o specifikách cvičení jógy s předškoláky a jak prvky jógy využít v běžných pohybových aktivitách dětí, dotkneme se tématu rozdílu cvičení bez rodičů a s rodiči, naučíme vás metodicky sestavovat lekce jógy, nahlížet na pohyb z pohledu vývojové kineziologie, prozradíme vám naše "tipy a triky" tak, aby vás cvičení jógy s dětmi bavilo a zároveň bylo prospěšné. Nechybí ukázky jógových her, sestav vhodných pro předškoláky, dechových cvičení a nácviku relaxace. Součástí semináře je ukázka jógové lekce s dětmi.

Jógové hry pro předškoláky

Jednodenní seminář plný praktických nápadů na jógové rozcvičky a hry pro děti předškolního věku (3–6 let), využití jógových her a dechových a relaxačních cvičení pro děti, cvičení ve dvojicích a skupinách. Tento seminář není zaměřen na teorii (jak sestavit lekci, jak správně provádět cviky atd.) 

  

Je možné uspořádat seminář pro pedagogy ve vaší mateřské škole?

Ano, jezdíme za vámi velmi rádi. Z důvodů velké vytíženosti lektorů je však potřeba plánovat semináře s větším časovým předstihem (cca půl roku). Je také počítat s náklady na cestu, popř. nocleh lektora. Minimální počet účastníku bývá 12, maximální 20 osob. O více informací a kalkulaci si můžete napsat na info@cadj.cz.