top of page

ONLINE INSPIROMAT DO LEKCÍ DĚTSKÉ JÓGYCo řekli účastníci online semináře Inspiromat do lekcí dětské jógy po jeho absolvování?

"Děkuji za příjemný seminář, který ve mne probudil touhu tvořit a vymýšlet nové příběhy, hry pro děti. Byl to pro mne jakýsi impuls, že zase mohu :). Děkuji."

Eva I., Hradec Králové


"Seminář bych doporučila, je fajn, že si videa můžete pustit opakovaně, zastavit a zkoušet dle vašich potřeb a super je, že si můžete hodinu vytisknout."

Dita H., Určice


"Ve Vašich seminářích jsem vždy našla vše co jsem hledala pro svou práci s dětmi v MŠ - kreativitu, představivost, hravost, relaxaci,... "

Petra Č., učitelka v MŠ


"Samozřejmě doporučuji. Seminář byl plný praktických ukázek, perfektních tipů a námětů. Moc všem lektorkám děkuji."

Karolína Č., učitelka v MŠ, speciální pedagog

" Seminář Inspiromat je výborný náhled do různých způsobů práce s dětmi. Doporučila bych je každému lektorovi, který chce mít lekce pestré a nechce ustrnout ve ,,stereotypech"."

Jitka K., Černošice, učitelka v MŠ


"Vaše práce je skvělá, velice si ji vážím, posouvá mě v lekcích s dětmi stále dál a dál, jste mi velkou inspirací"

Petra O., Karviná, lektorka volnočasových aktivit

"Chtěla bych moc poděkovat za úžasný online kurz. Videa byla úžasná, přirozená, získala jsem hodně inspirací. S malými dětmi často cvičím podle kartiček, ale ještě nikdy jsem nezapracovala jógové prvky do klasické pohádky. Musím říci, že pohádka O Koblížkovi je teď naším třídním hitem (děti 3-4 roky). Velmi ráda bych využila i některé budoucí online kurzy pod Vaším vedením (i když doufám, že to jednoho dne půjde osobně). Moc děkuju za nejlepší online školení, které jsem měla možnost za tento školní rok shlédnout. "

Anna M., učitelka v MŠ


Comments


bottom of page