METODIKA CVIČENÍ DĚTSKÉ JÓGYCo řekli účastníci semináře Metodika cvičení dětské jógy po jeho absolvování?

"Seminář se mi líbil. Každá lektorka měla svůj osobitý přístup a energii a vše do sebe krásně zapadalo. Lektorky respektovaly naše přání a snažily se zodpovědět naše dotazy."

Magdalena K., Praha


"Seminář byl úžasný. Seznámil mě a poskytl informace o dětské józe, kterou jsem dosud nikdy nevedla."

Martina C., Praha


"Seminář se mi velice líbil. Doporučila bych ho každému fyzioterapeutovi, který pracuje s dětmi. Velmi inspirující do individuálních i skupinových lekcí."

Simona S., fyzioterapeutka


"Ze semináře odcházím s velikou škálou jógových her. Byla to pro mě krásná inspirace a mé očekávání seminář splnil."

Lucie B., pedagog, Kněžmost


"Seminář byl pro mě velice přínosný a inspirující. Ocenila jsem, že jsem si ze semináře odnesla nejen mnoho nápadů na hry, odborných poznatků z různých oborů, ale mohla jsem si zakoupit i pomůcky pro děti. Atmosféra byla výborná."

Gabriela N., lektorka, Stod


" Seminář bych určitě doporučila. Moje vlastní praktikování je nyní mnohem hravější a uvolněnější. Byla to koncentrace zajímavých, inspirativních a kreativních podnětů."

Zuzka K., Praha

" Děkuji za úžasný a inspirující seminář."

Katka M., Praha

"Seminář doporučím kolegyním v mém okolí. Byl velice zajímavý, přínosný. Ukázal mi nové metody, formy, hry i celkový pohled a přístup k dětské józe. Oceňuji veliký výběr pomůcek."

Gábina, Č., pedagog volného času, Benešov

"Seminář byl hravý, plně nabitý informacemi. Během semináře se nenašel blok, který by neobsahoval něco zajímavého, pro vlastní praxi prospěšného."

Jana V., obchodní zástupce,Tábor

"Seminář byl vynikající. Jelikož nepracuji s dětmi a nemám ani vlastní, nedokázala jsem si před seminářem lekci jógy představit. Po absolvování semináře je mi vše jasnější a mám představu, jak k dětem na lekcích přistupovat."

Nikola S., státní správa, Brno