METODIKA CVIČENÍ DĚTSKÉ JÓGYCo řekli účastníci semináře Metodika cvičení dětské jógy po jeho absolvování?

"Seminář byl velmi praktický a plný skvělé inspirace. Po absolvování semináře mám plnou hlavu nápadů pro sestavování vlastních lekcí."

Barbora S., Čeladná, lektorka jógy


"Skvělý seminář jak pro profesní rozvoj, tak pro osobní radost. Krásně prožitý víkend se spoustou inspirace. Obdivuji Hančinu ucelenou koncepci a ohromnou sdílenou energii. Díky jejímu charismatu a pozitivnímu nastavení je pro mne seminář nesmírně motivující a příjemný."

Šárka H., Brno


"Seminář bych rozhodně doporučila všem zájemcům o dětskou jógu. Vše bylo skvělé, na vysoké a profesionální úrovni. byl velmi inspirativní."

Simona K., Kyjov, učitelka v MŠ


"Naprosto skvělý seminář - skvělé lektorky. Seminář byl dobře zorganizován a naplněn zajímavým a pestrým programem."

Helena K., Praha, HR manager


" Seminář bych určitě doporučila. Pro mě to byly dva víkendy plné inspirace, nových zážitků a příjemné atmosféry. Lektorky byly velice milé a příjemné. Odpověděly vždy na konkrétní dotazy a snažily se odpovědět co nejsrozumitelněji."

Petra Ř., Ústí nad Labem, mateřská dovolená


"Seminář bych doporučila. Byl vypracovaný do detailů. Dozvěděla jsem se vše potřebné k cvičení dětské jógy. Od všech lektorů jsem načerpala spoustu inspirace."

Pavla G., Zlín, učitelka


"Všechny lektorky byly velmi pozitivně naladěné, empatické, s velikou praxí ve svých oborech. Jejich trpělivost a otevřené naslouchání našim nekončícím dotazům, spolu s krásně vyladěnou atmosférou skupiny udělaly ze společných dní velmi příjemný čas."

Kamila M., Ondřejov, hudebnice


Seminář je úžasný pro všechny, kteří tráví svůj čas s dětmi a chtějí s nimi pracovat vědomě a smysluplně. Rodiče, pedagogové , vychovatelé, trenéři ti všichni se na semináři dozví úžasné věci a načerpají inspiraci."

Lenka K., Rožnov pod Radhoštěm, rodičovská dovolená


"Skvěle zorganizovaný seminář, plný praktických informací rad a nápadů. Z lektorů srší nadšení. Jako fyzioterapeutka oceňuji kvalitně vedený blok vývojové kineziologie."
"V poslední době jsem absolvovala hodně seminářů on-line. A i když mi obecně tato forma nesedne, musím říct, že v tomto případě mi to naopak vyhovovalo. Stále byl dostatek času ve zbylých dnech na dotazy a interakci."

Barbora F., Brno, fyzioterapeut


" Seminář vřele doporučuji. Lektorky jsou laskavé a usměvavé. Vychází z vlastní praxe. Moc děkuji."

Blanka K., Praha, školní inspektor


"Děkuji všem za úžasný a přátelský přístup, za nadšení a praktické rady. Byla jsem nadšená."

Bára O., Náchod, studentka


"Seminář se mi líbil. Každá lektorka měla svůj osobitý přístup a energii a vše do sebe krásně zapadalo. Lektorky respektovaly naše přání a snažily se zodpovědět naše dotazy."

Magdalena K., Praha


"Seminář byl úžasný. Seznámil mě a poskytl informace o dětské józe, kterou jsem dosud nikdy nevedla."

Martina C., Praha


"Seminář se mi velice líbil. Doporučila bych ho každému fyzioterapeutovi, který pracuje s dětmi. Velmi inspirující do individuálních i skupinových lekcí."

Simona S., fyzioterapeutka


"Ze semináře odcházím s velikou škálou jógových her. Byla to pro mě krásná inspirace a mé očekávání seminář splnil."

Lucie B., pedagog, Kněžmost


"Seminář byl pro mě velice přínosný a inspirující. Ocenila jsem, že jsem si ze semináře odnesla nejen mnoho nápadů na hry, odborných poznatků z různých oborů, ale mohla jsem si zakoupit i pomůcky pro děti. Atmosféra byla výborná."

Gabriela N., lektorka, Stod


" Seminář bych určitě doporučila. Moje vlastní praktikování je nyní mnohem hravější a uvolněnější. Byla to koncentrace zajímavých, inspirativních a kreativních podnětů."

Zuzka K., Praha

" Děkuji za úžasný a inspirující seminář."

Katka M., Praha

"Seminář doporučím kolegyním v mém okolí. Byl velice zajímavý, přínosný. Ukázal mi nové metody, formy, hry i celkový pohled a přístup k dětské józe. Oceňuji veliký výběr pomůcek."

Gábina, Č., pedagog volného času, Benešov

"Seminář byl hravý, plně nabitý informacemi. Během semináře se nenašel blok, který by neobsahoval něco zajímavého, pro vlastní praxi prospěšného."

Jana V., obchodní zástupce,Tábor

"Seminář byl vynikající. Jelikož nepracuji s dětmi a nemám ani vlastní, nedokázala jsem si před seminářem lekci jógy představit. Po absolvování semináře je mi vše jasnější a mám představu, jak k dětem na lekcích přistupovat."

Nikola S., státní správa, Brno