top of page

JÓGA PRO DĚTI SE SPECIÁLNÍMI VZDĚLÁVACÍMI POTŘEBAMICo řekli účastníci semináře Jóga pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami po jeho absolvování?


"Osobnost Hanky Luhanové v sobě pojí velikou profesionalitu, schopnost vytvořit inspirativní prostředí a vysokou míru empatie. Své dovednosti a tím i své vnímání světa předá dál a tak šíří povědomí o dětské józe do míst, kde najde a nachází úrodnou půdu."

Pavlína L., Okna, učitelka

"Seminář byl velmi inspirativní. Pomůcky Lali jógy jsou velmi užitečné - zábava s nimi pracovat."

Zuzana K., Lesonice

"Seminář byl praktický a velmi přínosný. Lektorky byly milé a profesionální."

Jiřina B., Nymburk, Lektorka volnočasových aktivit


"Seminář se mi moc líbil. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací a praktických návodů jak pracovat s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami."

Tereza Š., Praha, studentka


"Seminář byl smysluplný, vtipný a se spoustou nápadů do praxe. Obě lektorky vyzařovaly klid a pohodu. Předávají své zkušenosti z dlouhodobé praxe."

Petra K., Praha


"Lektorky jsou velmi milé, ochotné, usměvavé a především znalé dané věci. Srozumitelně vše vysvětlí. Předaly nám spoustu doporučení a nápadů z praxe."

Jana Š., Poříčany, učitelka v MŠ


"Velmi zajímavý a obohacující seminář. Vše lze zapojit i do klasických hodin s dětmi."

Iva P., Brno, pedagog volného času


"Příjemně a nenásilně vedený seminář. Úžasné lektorky, mnoho praktických ukázek a nádherná atmosféra."

Alice P., Vonoklasy


"Velice přínosný a příjemný semináři pro lidi, kteří nejsou "jogíni". Ze semináře jsem si odnesla mnohé jak pro práci s kolektivem dětí tak i sama se sebou."
" Seminář vám ukáže, že všechny děti s nejrůznějšími handicapy mohou jógu cvičit a užít si radost z pohybu."
"Seminář splnil mé očekávání. Byl plný inspirace a nových her. Informace byly srozumitelné a nosné. Pomůcky od Lali jsou nejen zpestřením lekce, ale i dobrým vodítkem v inspiraci a improvizaci."

Comments


bottom of page