top of page

JÓGA A MINDFULNESS PRO TEENAGERY
Co řekli účastníci semináře Jóga a mindfulness pro teenagery po jeho absolvování?


" Seminář je opravdu přínosný. Umožní se lektorům vrátit zpět v čase a nahlédnout do světa teenagerů a uvědomit si jejich problémy. Seminář bych určitě doporučila."

Lucie S., Čelákovice

" Příprava a průběh semináře je perfektní. Odnesete si praktické znalosti a dovednosti, které jsou aplikovatelné v praxi. Mám radost za spojení jógy a mindfulness."

Markéta O., Jirny, lektorka

" Seminář byl velmi odborně vedený. Lektorky předávaly kreativní, zajímavé a podnětné informace. Vedení bylo empatické a všeobjímající. Během semináře jsem se cítila příjemně. Nabyté informace určitě využiji nejen na lekcích, ale i v osobním životě. Na semináři panovala přátelská atmosféra."

Zuzana B., Praha

"Seminář mi dal hlubší vhled jak postupovat při zavádění jógy a mindulness do výuky mezi žáky. Vše má svůj čas a místo, kdy začít, jak začít, ale i jak vydržet, pokračovat a vnímat tady a teď."

Jarmila K., Vlašim, učitelka

"Se všemi semináři v rámci ČADJ jsem vždy spokojená. Seminář bych doporučila všem, kteří chtějí vést teenagery k většímu uvědomování si svého těla, k vědomému pohybu a chtějí k nim citlivě přistupovat ."

Helena K., Praha, lektorka

Comments


bottom of page