Kouzlo příběhu v dětské józe 19/2017

Akreditovaný seminář Kouzlo příběhu v dětské józe je zaměřen na získání dalších podnětů k motivaci dětí ke cvičení jógy a zdravému životnímu stylu. Příběh je skvělým nástrojem i k osobnostnímu rozvoji dítěte. Jóga rozvíjí nejen fyzickou, ale i psychickou oblast osobnosti. Cílem tohoto semináře je předat účastníkům návod, jak zařadit jógu do běžných aktivit dětí a vytvořit smysluplnou a zároveň zábavnou rozcvičku postavenou na příběhu, která bude děti nejen bavit, ale zároveň je protáhne, naučí je lépe se koncentrovat a zlepší hrubou i jemnou motoriku. 

Program: Úvod do cvičení dětské jógy, pozitivní aspekty dětské jógy pro všestranný vývoj dětí, specifika a zásady cvičení dětské jógy, význam příběhu pro děti, důležitost motivace ke cvičení a zdravému pohybu, osobní rozvoj dítěte pomocí příběhu, příběhy v lekcích dětské jógy…

  • Kdy: sobota 4. 11. 2017, 10:00 – 18:00 hodin
  • Kde: Happyoga Mendlovo náměstí 2, Brno 603 00
  • Cena: 1200 Kč ( částku uhraďte, prosím po obdržení faktury)
  • Lektorka: Terka Sitárová, lektorka České asociace dětské jógy (www.cadj.cz) a zakladatelka Little Bubbles (www.littlebubbles.cz)

V případě zájmu prosím vyplňte přihlášku.

Děkujeme všem za projevený zájem o seminář. V této chvíli je zcela naplněn. Nabízíme místo náhradníka. V případě vašeho zájmu pište prosím na info@cadj.cz.

Předem děkujeme za pochopení.