Kouzlo příběhu v dětské józe 10/2018

Akreditovaný seminář Kouzlo příběhu v dětské józe je zaměřen na získání dalších podnětů k motivaci dětí ke cvičení jógy a zdravému životnímu stylu. Příběh je skvělým nástrojem i k osobnostnímu rozvoji dítěte. Jóga rozvíjí nejen fyzickou, ale i psychickou oblast osobnosti. Cílem tohoto semináře je předat účastníkům návod, jak zařadit jógu do běžných aktivit dětí a vytvořit smysluplnou a zároveň zábavnou rozcvičku postavenou na příběhu, která bude děti nejen bavit, ale zároveň je protáhne, naučí je lépe se koncentrovat a zlepší hrubou i jemnou motoriku. 

Program: Úvod do cvičení dětské jógy, pozitivní aspekty dětské jógy pro všestranný vývoj dětí, specifika a zásady cvičení dětské jógy, význam příběhu pro děti, důležitost motivace ke cvičení a zdravému pohybu, osobní rozvoj dítěte pomocí příběhu, příběhy v lekcích dětské jógy…

  • Kdy: neděle 25. 2. 2018, 9:00 – 17:00 hodin
  • Kde:  Jemný svět, Chopinova 10, Praha 2, 120 00
  • Cena: 1500 Kč ( částku uhraďte, prosím po obdržení faktury)
  • Lektorka: Terka Sitárová, lektorka České asociace dětské jógy (www.cadj.cz) a zakladatelka Little Bubbles (www.littlebubbles.cz)

V případě zájmu prosím vyplňte  přihlášku.

Děkujeme všem za projevený zájem o seminář. V této chvíli je zcela naplněn. Nabízíme pouze místo náhradníka. V případě vašeho zájmu pište na info@cadj.cz.

Předem děkujeme za pochopení.