Jógová dobrodružství pro děti 07/2017

Tento seminář je určen nejen instruktorům dětské jógy, ale i pedagogům z MŠ a ZŠ, dětským terapeutům, rodičům a dalším zájemcům, kteří chtějí získat nový pohled na práci s dětmi. Není potřeba mít předchozí zkušenosti s jógou. V jógových dobrodružstvích se budeme hýbat, objevovat, hrát si, kreslit, snít a relaxovat. Prožijeme si na vlastní kůži jaké to je, když se v jógové lekci propojí cvičení, dechové hry, masáže, relaxace a kreativita pomocí různých dětem blízkých témat v jeden souvislý příběh. Seminář povede zkušená lektorka dětské terapeutické jógy žijící v Nizozemsku Iveta Hanušová.

Tento seminář je akreditovaný MŠMT. Je vhodným doplňkem a další inspirací k seminářům Metodika cvičení dětské jógy a Instruktor jógy.

  • Kdy: sobota, neděle 29. – 30. dubna 2017, 9:00 – 18:00, 9:00 – 16:00 hodin
  • Kde: Karma Yoga, Korunní 25, 120 00, Praha 2
  • Cena: 3.000 Kč vč DPH ( částku uhraďte, prosím po obdržení faktury)
  • Lektorka: Iveta Hanušová

V případě zájmu prosím vyplňte přihlášku.

Během jógových dobrodružství pro mladší děti (3 – 8 let) se například vydáme do světa pohádek, pojedeme spolu k moři, poletíme na měsíc a nebo se podíváme do cirkusu. V jógových dobrodružstvích pro starší děti (9 – 15 let) se dáme na cestu objevování našeho vnitřního světa. Společně prozkoumáme témata jako je: láska, odvaha, emoce, síla nebo třeba štěstí. Nechte se překvapit, kam vás jógová dobrodružství zavedou, a co vám pomohou odhalit.