Jóga s teenagery_říjen_2018

Na tomto dvoudenním semináři získáte mnoho inspirace a nápadů pro práci s teenagery. Iveta Hanušová je zkušená instruktorka dětské jógy působící v Nizozemsku.

Puberta je jedním ze zásadních životních období člověka. Je to období fyzických změn, kdy se dítě mění na dospělého jedince a také bouřlivých citových projevů, které s dospíváním přirozeně souvisí. Puberta je čas zkoumání, objevování a hledaní vlastní identity. Díky nemalým hormonálním změnám se toto období vyznačuje také nečekaným a častým střídáním nálad. Pubertální jedinci každý den plně prožívají nesčetné množství emocí a potýkají se s novými životními tématy, jako jsou například láska, zklamání, vlastní identita, sebedůvěra a soběstačnost.

Náplní tohoto semináře je poskytnout lektorům jógy, pedagogům, terapeutům či rodičům tipy, jak děti tímto obdobím bezpečně provést.

Důležité je dospívajícímu ukázat jeho vlastní možnosti, ale současně mu vytýčit reálné hranice pro jeho chování a konání. Naučit ho být v kontaktu s vlastním měnícím se tělem a rozvíjející se osobností a všechny změny s láskou akceptovat.

Seminář není akreditován MŠMT

  • Kdy: 19. - 20. 10. 2018 (pátek 9:00 – 18:00 hodin, sobota 9:00 – 16:00 hodin)
  • Kde: Jóga Ateliér, V Olšinách 3383/126a, 100 00 Strašnice
  • Cena:  3400,– Kč vč. DPH (uvedenou částku, prosíme, uhraďte po obdržení faktury)
  • Lektorka: Iveta Hanušová

V případě zájmu prosím vyplňte   přihlášku.