Inspiromat do lekcí dětské jógy 02/2020

Tento praktický seminář je určený lektorům dětské jógy, kteří hledají další inspiraci do svých lekcí. Zkušení lektoři vás nechají nahlédnout do své praxe, podělí se s vámi o témata lekcí, která se jim osvědčila a o tipy a triky pro práci s dětmi předškolního a mladšího školního věku.

Inspiromat do lekcí dětské jógy doporučujeme především absolventům semináře Metodika cvičení dětské jógy, kterým časem dochází inspirace do lekcí. Předchozí zkušenosti s jógou a vedením lekcí s dětmi jsou nezbytné, jedná se o praktický seminář, na kterém nebude teorie probírána.

Program semináře:

  • Osvědčená témata do lekcí dětské jógy
  • Ukázkové lekce pro děti předškolního a mladšího školního věku

Česká asociace dětské jógy, o.p.s. je akreditovanou institucí k provádění vzdělávacích programů (Č.j.: MSMT- 42396/2013–1) a tento seminář je akreditovaný MŠMT. Osvědčení z tohoto semináře neopravňuje k získání živnostenského oprávnění, pokud absolvent nemá k vedení lekcí jógy potřebné vzdělání – více informací najdete v sekci Časté dotazy.

  • Kdy: sobota 18. 1. 2020, 9:00 – 17:00 hodin
  • Kde:  Jóga v denním životě, Velehradská 21, Praha 3, 130 00
  • Cena: 1900 Kč uvedenou částku, prosíme, uhraďte po obdržení faktury)
  • Lektorka: Hanka Luhanová, Karolina Marešová, Zdena Dubná

V případě zájmu prosím vyplňte  přihlášku.

Děkujeme všem za projevený zájem. Seminář je v této chvíli zcela naplněn. Nabízíme vám místo náhradníka. V případě vašeho zájmu pište prosím na info@cadj.cz.

Předem děkujeme za pochopení.