Metodika cvičení dětské jógy se školáky

Co řekli účastníci semináře Metodika cvičení dětské jógy se školáky po jeho absolvování?

"Seminář byl skvělý. Neměla jsem žádné očekávání, ale jsem nadšená z lektorů, organizace i harmonogramu. Vše k vedení dětské jógové lekce bylo hezky vysvětleno a prakticky předvedeno. Očeňuji, že jsem si mohli část ukázkové lekce vyzkoušet."

Dominika N., Praha

"Na semináři jsem získala hodně inspirace v podobě jógových her a informace, jak lekce v dětské józe strukturovat. Čemu se vyhnout a na co se naopak zaměřit."

Jana K., Ostrava

"Seminář byl pro mě velmi podnětný a obohacující. Získala jsem nové podněty pro práci s dětmi"

Katka T., Jičín

"Seminář považuji za důležitý ke správnému používání pomůcek od Lali jógy."

Marcela Š., Slavičín  

"Výborný seminář, který představuje základní principy jógy prostřednictvím her a cvičení pro děti, s důrazem na vnímání svého těla a rozvoje všímavosti. Lektoři učí citlivému a jemnému a vědomému přístupu k dětem. Na praktických cvičeních představují rovněž učení práce s dechem a mudry. Velmi přínosný, praktický a promyšlený seminář. Vřele doporučuji."

Jana Z., Ostrava

 

"Moc děkuji za krásný seminář v příjemném prostředí. Školení bylo velmi obsáhlé, plné důležitých informací. Ideálně rozvržená teorie s praxí. Odcházím s dobrým pocitem a průpravou pro uspořádání lekce jógy pro školáky."

Tereza K., lektorka, Praha

 

"S obsahem semináře jsem byla velmi spokojená. Byl velmi inspirativní a obohacující. Dozvěděla jsem se úplně nové poznatky v józe, utříbila jsem si o józe myšlenky. Věřím, že mě jóga s dětmi "naučí" být více hravá a spontánnější. Hanka je vynikající lektorka."

Andrea

 

"Seminář mě velmi nadchnul a doporučuji ho pro jeho inspiraci, nápaditost, dynamičnost, hravost. Zkušenost lektorů je úžasná a veliká. Velká spokojenost."

Hana B., Dvůr Králové n. L.

 

"Celkově byl seminář vedený Hankou Luhanovou velmi dobře strukturovaný. Vedení Hanky je příjemné a vstřícné. Seminář je zaměřený hodně prakticky, účastníci si vše vyzkouší a prožijí. Jóga pro děti je hravá a zábavná, tomu pomáhají i pomůcky od Lali jógy."

Martina H., Zlín

 

"Seminář bych rozhodně doporučila, protože přináší nápady a příklady z praxe a návody na to, jak cvičit se školními dětmi."

Iva K., Mníšek pod Brdy

 

"Velmi profesionální sympatické zkušené lektorky a navíc osobní přístup. Skvěle organizovaný seminář, dostatek praxe, vše srozumitelné a konce na čas. Na konci semináře víte, co dělat."

 

"Veľmi odporúčam. Seminár je vhodný pre ľudí, ktorí cthějí sovje deti učiť hravou formou a naučiť spomaliť v tejto rýchlej dobe. Ale taktiež pre lektorov, ktorí sa chcú detské joge plne venovať."

Patrícia T., lektorka sportovní přípravky, Košice

 

"Seminář doporučuji všem, kteří cvičí nebo by chtěli cvičit jógu s dětmi. Hanka je úžasná lektorka, neskutečně milá s lidským přístupem. Vždy pozitivně naladěná a o své nápady a vědomosti předává srozumitelným způsobem."

Pavlína R., učitelka, Brno

 

"Seminář předčil má očekávání. Obohatil mě nejen jako budoucí lektorku dětské jógy, ale i jako maminku 2 dětí a "nakopl" pídit se dál a cvičit a tím se zlepšovat. Líbí se mi osobní přístup Hanky a otevřená mysl."

Klára S., Brno

 

"Jsem nadšená ze seminářů ČADJ. Profesionální přístup krásné vedení, milá a klidná atmosféra, kupa inspirace a moře radosti. Děkuji!"

Ludmila K., asistentka pedagoga, Choceň

 

"Děkuji za krásný seminář, který mě obohatil o spoustu nových nápadů. Pomůcky od Lali jsou výborným doplňkem při lekcích s dětmi..."

Lucie H., lektorka jógy, Brno

 

"Semináře ČADJ už dlouho doporučuji dalším zájemcům, jsou velmi inspirativní. Hanka dokáže úžasně vnímat potřeby dětí různých věkových kategorií, rozvíjet jejich osobnost a podporovat v nich hravost zábavnou formou."

Daniela S., lektorka jógy, Brno

 

"Veľmi inšpiratívne stretnutia pre všetkých, ktorí pracujú a cvičia s deťmi. Človek sa dozvie, ako pristupovať k deťom s rôznymi potrebami nielen od lektorov semináre, ale aj od spolukurzovníkov, ktorí pracujú s deťmi, ich rôzne skúsenosti a názroy. Počas veľa praktického cvičenia sa všetko dobre uloží do pamäte."

Zuzana H., lektorka jógy, Bratislava 

 

"Hanka dokáže vytvořit úžasnou atmosféru, která nám umožní něco se při tom naučit, a ještě si to zapamatovat."

Eva K., učitelka ZŠ, Ústí nad Labem