Metodika cvičení dětské jógy se školáky

Co řekli účastníci semináře Metodika cvičení dětské jógy se školáky po jeho absolvování?

 

"Seminář doporučuji všem, kteří cvičí nebo by chtěli cvičit jógu s dětmi. Hanka je úžasná lektorka, neskutečně milá s lidským přístupem. Vždy pozitivně naladěná a o své nápady a vědomosti předává srozumitelným způsobem."

Pavlína R., učitelka, Brno

 

"Seminář předčil má očekávání. Obohatil mě nejen jako budoucí lektorku dětské jógy, ale i jako maminku 2 dětí a "nakopl" pídit se dál a cvičit a tím se zlepšovat. Líbí se mi osobní přístup Hanky a otevřená mysl."

Klára S., Brno

 

"Jsem nadšená ze seminářů ČADJ. Profesionální přístup krásné vedení, milá a klidná atmosféra, kupa inspirace a moře radosti. Děkuji!"

Ludmila K., asistentka pedagoga, Choceň

 

"Děkuji za krásný seminář, který mě obohatil o spoustu nových nápadů. Pomůcky od Lali jsou výborným doplňkem při lekcích s dětmi..."

Lucie H., lektorka jógy, Brno

 

"Semináře ČADJ už dlouho doporučuji dalším zájemcům, jsou velmi inspirativní. Hanka dokáže úžasně vnímat potřeby dětí různých věkových kategorií, rozvíjet jejich osobnost a podporovat v nich hravost zábavnou formou."

Daniela S., lektorka jógy, Brno

 

"Veľmi inšpiratívne stretnutia pre všetkých, ktorí pracujú a cvičia s deťmi. Človek sa dozvie, ako pristupovať k deťom s rôznymi potrebami nielen od lektorov semináre, ale aj od spolukurzovníkov, ktorí pracujú s deťmi, ich rôzne skúsenosti a názroy. Počas veľa praktického cvičenia sa všetko dobre uloží do pamäte."

Zuzana H., lektorka jógy, Bratislava 

 

"Hanka dokáže vytvořit úžasnou atmosféru, která nám umožní něco se při tom naučit, a ještě si to zapamatovat."

Eva K., učitelka ZŠ, Ústí nad Labem