Kouzlo příběhu v dětské józe

Co řekli účastníci semináře Kouzlo příběhu v dětské józe po jeho absolvování?

 

"Velice příjemný hlas lektorky a její celkové vystupování - milé, laskavé - velká sympaťačka :-). Děkuji za další z výborně vedených seminářů. Vždy jsem se semináři ČADJ spokojená a ráda se vracím." 

Zuzana S., lektor pohybových kurzů, Praha

 

"Ze semináře si odvážím mnoho podnětů a inspirace pro vedení lekcí s dětmi a také pro maminky s dětmi (2-3 roky). Skvělá lektorka, která nás krásně vtáhla do děje, jako bychom byli děti."

Petra Č., lektorka, Ostrava

 

"Doporučuji všem, jež mají děti, či s dětmi v rámci své praxe přicházejí do styku. Celý seminář je veden velmi prakticky a efektivně, dozvíte se spoustu poznatků využitelných v praxi."

Veronika A., Praha 

 

"Seminář doporučuji. Líbil se mi úvod, práce s emocemi... Děkuji za krásné tipy jak více rozvíjet příběhy a dát prostor naší fantazii."

Zdena D., lektorka jógy, Praha

 

"Moc mě bavila lektorka, velmi mile a příjemně s ní školení uplynulo. Její pozitivní přístup je inspirativní."

Eva Š., lektorka tance a jógy, Praha

 

"Byla jsem velmi spokojená. Tereza měla perfektně připravený seminář. Ochotně odpovídala na všechny naše dotazy."

 

"Seminář bych zcela určitě doporučila dalším zájemcům. Vše bylo lektorkou srozumitelně vysvětleno. Zaujala mě hlavně praktická část, moc jsem si to užila. Už se těším, až nově nabyté znalosti využiji při cvičení jógy s dětmi ve školce."

 

"Tereza je výborný lektor, umí zaujmout jak hlasem, tak i nápady na cvičení. Vše bylo srozumitelné a pochopitelní, dala mi nový pohled na jógu a nastartovala moje odhodlání k vedení lekcí dětské jógy."

Martina Z., instruktora dětského plavání, Brno

 

"Krásná inspirace pro všechny věkové kategorie."

Iva P., pedagog volného času, Brno


"Seminár starostlivo pripravený, vrelo odporúčam všetkým, ktorí sa chu venovať deťom a pritom pomôcť im po duševnej a telesnej stránke."

Alena V., Trnava 

 

"Terezka je výborná školitelka - nejen usměvavá, otevřená a příjemná, ale má co předávat. Je vidět, že má moře zkušeností a co je nejdůležitější - předává je s láskou. Seminář byl plný inspirace a dobré nálady. Myslím, že se hodí jak pro lektory s dlouhodobou zkušeností se cvičením, tak i pro nováčky."

Táňa O., scénáristka, cvičitelka, skautská vedoucí, Zlín

 

"Jsem nadšená. Přeji si skrze dětskou jógu podporovat dětskou jedinečnost a Terezka (i Hanička) mi předaly moře inspirace."

Ludimla K., asistentka pedagoga, Choceň

 

Seminář bych určitě doporučila dalším zájemcům. Dostala jsem spoustu inspirace, skvělých nápadů. Krásně strávený den. Odjíždím nadšená a děkuji :-)"

Martina Č., učitelka MŠ,  Břeclav

 

"Sama jógu necvičím, ale chtěla bych ji zařadit do cvičení v MŠ. Ze semináře si odnáším spoustu nápadů a inspirace a jógové karty :-)"

Danja H., Praha