Jógové hry pro předškoláky

Co řekli účastníci semináře Jógové hry pro předškoláky po jeho absolvování?

 

"Seminář je praktický a je vhodný pro začínající instruktory, ale zároveň studnou inspirace pro ostřílené lektory. Příjemně strávený den plný nových zážitků. Skvělé!"

Barbora S., učitelka, Teplice

 

"Byla jsem velmi spokojená s lektorkou Terezkou, je milá a empatická. Načerpala jsem zde spoustu inspirace pro svou další práci s dětmi. Moc za to děkuji."

Hana B., lektorka jógy, Kraslice

 

"Seminář doporučuji. S pomůckami od Lali pracuji již několik let od pexesa, karty, knihy, až po plyšáky Salambu a Jogiho. :-)"

Markéta S., DDM Třešť

 

"Terezka je neuvěřitelně pozitivní bytost s darem nadchnout, předat, vtáhnout. Je na ní vidět, že jí práce s dětmi baví a že to dělá ráda. Velmi mi také vyhovuje písemné zpracování tématu do skript (není všude samozřejmostí). Určitě doporučuji!"

Veronika H., učitelka MŠ, Všenory

 

"Seminář doporučuji nejen příjemnou atmosféru, relaxaci bez stresu všedních dnů, novou inspiraci a náměty pro práci s dětmi, ale hlavně pro praktické zaměření i výborné zajištění organizace. Moc děkuji za krásně strávený den!"

Veronika P. učitelka 1. stupně ZŠ, Žďár n. S.

 

"Seminář bych doporučila, stejně jako pomůcky od Lali, které používám. Na vaše semináře se ráda vracím, tentokrát i s kolegyní :-)."

Míša T., učitelka v MŠ, Černošice