Aktuality

Jarní tipy: Chutí a láskou pohlaďme játra a žlučník

03.03.2013
anotace

Milí příznivci jógy, zdravím vás všechny srdečně  s optimistickou vizí – PŘICHÁZÍ JARO!!!

celý článek


Školení jógové terapie pro děti

21.01.2013
anotace

Seminář Úvod do jógové terapie dětí je určen všem, kteří pracují s dětmi a chtějí jim pomoci vylepšit zdravotní či psychický stav, překonat problémy v chování nebo harmonizovat emocionální stav. Pomocí hravého přístupu získají nový náhled.

celý článek


Jak zacvičit rozsedlou židli aneb seminář dětské jógy

20.01.2013
anotace

„Dobrý učitel musí být i dobrý herec,“ zní jedno z pravidel hodin dětské jógy. Jak vést hodinu, aby nejen děti, ale hlavně vás bavila? To vám prozradí lektorky Hanka Luhanová a Olga Tajovská na dvouvíkendovém akreditovaném semináři Metodika cvičení dětské jógy.

celý článek


Zimní tipy: Potěšte své ledviny lenošením

08.01.2013
anotace

Zima a zimní měsíce prosinec, leden a únor jsou obdobím, které patří dle čínské medicíny elementu vody, tedy ledvinám a močovému měchýři.

celý článek


Jak získat oprávnění na vedení hodin jógy

07.11.2012
anotace

Víte, jak můžete získat živnostenské oprávnění jako cvičitel(ka) jógy? A jaký je rozdíl mezi akreditovaným a neakreditovaným seminářem? V tomto článku se vám to pokusíme objasnit.

celý článek


Podzimní tipy

03.11.2012
anotace

Milí jógoví přátelé, babí léto vystřídal chladnější podzim a svoji vládu z hlediska orgánů podle čínské medicíny přebírá po elementu země (žaludku a slezině) element kovu, plíce a tlusté střevo.

celý článek