ZŠ a SŠ

Pedagogům základních a středních škol, kteří se zajímají o jógu, doporučujeme semináře akreditované MŠMT:

Metodika cvičení dětské jógy se školáky

Čtyřdenní seminář rozložený do dvou dvoudenních bloků. Na tomto semináři se dozvíte o specifikách cvičení jógy se školáky a teenagery, jak prvky jógy využít v běžných pohybových aktivitách dětí, dotkneme se tématu specifik cvičení s teenagery, naučíme vás metodicky sestavovat lekce jógy, nahlížet na pohyb z pohledu neuro-vývojové stimulace, prozradíme vám naše "tipy a triky" tak, aby vás cvičení jógy s dětmi bavilo a zároveň bylo prospěšné. Nechybí ukázky jógových her, sestav vhodných pro školáky i teenagery, možnosti cvičení jógy ve školních lavicích, dechová cvičení, relaxace a rozvoj všímavosti. Součástí semináře je ukázka jógové lekce s dětmi.

Jógové hry pro školáky

Jednodenní seminář plný praktických nápadů na jógové rozcvičky a hry pro děti mladšího školního věku (6 - 11 let), využití jógových her a dechových a relaxačních cvičení pro děti, cvičení ve dvojicích a skupinách. Tento seminář není zaměřen na teorii (jak sestavit lekci, jak správně provádět cviky atd.) 

Jóga s teenagery

Dvoudenní seminář za měřený na praktické tipy a témata, jež lze zařadit do lekcí jógy s dětmi staršího školního věku (11 - 15 let). 

 

Je možné uspořádat seminář pro pedagogy ve vaší škole?

Ano, jezdíme za vámi velmi rádi. Z důvodů velké vytíženosti lektorů je však potřeba plánovat semináře s větším časovým předstihem (cca půl roku). Je také počítat s náklady na cestu, popř. nocleh lektora. Minimální počet účastníku bývá 12, maximální 20 osob. O více informací a kalkulaci si můžete napsat na info@cadj.cz.