Ema Rybářová

 

ema-s-teen-700-2016

mobil 604 966 459

mail jogou-k-sobe@seznam.cz

Ema Rybářová

Vzdělání a praxe
  • Má cesta k józe začala zvědavostí před patnácti lety, tenkrát jsem o józe nevěděla nic zásadního. Postupně, jak jsem jógu přijímala více do svého života, hlavně s příchodem mateřství jsem začala chápat jógový systém, jako systém integrity a životní hloubky. 
  • 2004 – 2007 – Seminář waldorfské pedagogiky
  • 2013 – Certifikace Hatha jóga (Yoga Alianze)
  • 2013 – 2015 – Kurzy ČADJ (certifikace lektora dětské jógy)
  • 2014 – 2016 – vzdělání jógová terapie (Svashta Yoga Theraphy Network) 
Můj příběh

Učím dospělé i děti jógu od roku 2013 a věnuji se dalšímu studiu pod vedením učitelů Svastha Yoga Theraphy Network. V současné době mám odstudováno 600 hodin jógy a i přesto jsem opakovaně fascinována směrem dynamické jógy Godfrey Devereux, inspirací Liz Koch a Indry Mohan (jejich cesta jemné ženské jógy i spojení pohybu a dechu jsou též mojí cestou). Jsem zapojena do projektu Malá jóga a pravidelně pomáhám školákovi Vítkovi a jeho rodině s jeho onkologickým onemocněním, které Vítka postihlo. Uznávám vědomou jógu a sama ji též praktikuji, jakkoliv mi cvičení ásán a dechu dodává energii, klid, sebeúctu, ale také úctu k okolnímu světu a jsou opakovaně moji branou k radostnějšímu životu i k prostoru meditací a stavu mindfullness. Momentálně se v lekcích, které vedu nejvíce zabývám prevencí fyzioterapeutických problémů, nápravou jejich projevů také u dětí a mentální jógou, jako antistresovým cvičení. 

Kde cvičím
V jižních Čechách, v krásném historickém městě Písku obklopeném bohatými lesy a hezkou přírodou, cvičíme teen jógu pro dívky od 10 let na ZŠ Husova a dětskou jógu pro děti 6–9 let v MŠ Sluníčko. Najdete nás na www.jogou-k-sobe.cz nebo na FB stránce JogujKsobe.