Nový akreditovaný seminář pro učitele TV a trenéry

22.11.2013 16:59:00 | Hanka Luhanová

Získali jsme akreditaci MŠMT na seminář pro učitele TV a trenéry. Jóga může sloužit jako skvělé kompenzační cvičení, rozvíjet koncentraci a podpořit nácvik správného dýchání.

treneri-ps-1 Na základě velkého zájmu o naše školení, především odborný seminář Metodika cvičení dětské jógy v rozsahu 36 hodin, určený jak pedagogickým pracovníkům či terapeutům, ale i široké veřejnosti, jsme vytvořili a akreditovali odborný seminář pro učitele tělesné výchovy a trenéry sportovních oddílů.

Vycházeli jsme ze skutečnosti, že učitelé musí ve škole dodržovat osnovy a  záměna náplně hodin není jednoduchá. I trenéři a jejich svěřenci musí v tréninkové jednotce stihnout celou řadu činností a záměna náplně není jednoduchá. Proto jsme oslovili odborníky z oblasti fyzioterapie a vznikl odborný seminář Dětská jóga v praxi učitelů TV a trenérů, jehož předmětem je aplikace a mnohoúčelové využití sestavy pozdravu slunci v praxi trenérů. Předchozí zkušenosti s jógou nejsou nutné a získané informace lze využít v různých částech tréninkových jednotek jako vhodnou kompenzaci po silově a vytrvalostně zaměřených trénincích, jako prvek v rozcvičkách či jako sestavu zaměřenou na podporu nácviku dýchání, protažení, rozvoj koncentrace atd.

Seminář bude pravidelně vypisován na našich webových stránkách. Nejbližší vypsaný termín je 30. – 31. května 2014.

V případě jakýchkoliv dotazů nás  neváhejte kontaktovat.